Відгук про роботодавця «Крето» Добавлен: 24.08.22 01:08

Основна назва: Крето
Інші назви: ТОВ Крето

Достаточно тёплая компания со своим подходом к сотрудникам. На удаленке еженедельные собрания и обсуждения проделанной работы. Самое интересное, как для опыта, так и по заработку, становятся командные проекты. Выплаты по зарплате стабильные, небольшая задержка присутствовала при первой оплате за отработанную стажировку. Евгению Николаевичу отдельное почтение.
Посада: qa manual
Дата початку роботи: Липень 2022 г.
Дата звільнення: Серпень 2022 г.

на початку здається, що все супер, після оплати не блокують, продовжують спілкування, але насправді це лохотрон повний

їм треба платити за навчання, за документи, обіцяють,що всі затрати повернуть і можна буде їх вивести, а в результаті вивести зарплату неможливо - просять внести якийсь податковий внесок, не вносьте в жодному разі! я повелася на це і внесла, а гроші так і не вивелися. лід менеджер впхав мені ще якісь курси з фронт енду, сказав, що зарплата буде виплачена, як тільки вирішиться якась організаційна структура, кинули мені парочку російських сайтів для підвищення кваліфікації і сказали чекати. пройшло 2 тижні, бачу лід менеджер і куратор видалили свої акаунти, тепер нема кому написати, а гроші так і не заплатили! падлюки! таких в тюрму саджати треба! не ведіться на ту хуйню в жодному разі!