Отзыв о работодателе «hotels24 - сервис бронирования гостиниц Украины» Добавлен: 01.09.22 11:50

Основное название: hotels24 - сервис бронирования гостиниц Украины
Другие названия: хотелс, хотелс24, хотелс 24
Сфера деятельности: Услуги: Туризм
Телефоны: 0 800 210-017
Адрес: Украина, г. Винница

Hotels24.ua - сервис бронирования гостиниц Украины онлайн и по телефону. Одна из самых больших баз отелей Украины, которая постоянно пополняется новыми гостиницами. Одной уникальной особенностью является предоставление туристам возможности забронировать отель со скидкой либо за полцены. Стоимость услуг по бронированию абсолютно бесплатна - никаких комиссий!
Автор: Olga Olga (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Должность: КМ в2в
Дата начала работы: Сентябрь 2018 г.

Розмістивши своє резюме на сайті пошуку роботи, я не очікувала що вже за півгодини мені зателефонують з Hotels24, та запропонують прийти на співбесіду. Вже наступного дня я була там. Страшенно хвилювалась, оскільки це було щось зовсім нове, і незвичне.
Пройшовши стажування, я почала свою роботу у відділі В2В, де і досі працюю. Спитаєте ви чи було страшно? Я однозначно відповім ТАК! Багато нових термінів, інша специфіка роботи. Але дякуючи моїм колегами, які допомагали та підтримували мене, котрі відповідали на всі мої питання (які по правді не завжди були розумні) я швидко адаптувалась. Полюбила клієнтів з якими постійно працюю, подружилась з колегами які стали вірними друзями та щиро забажала компанії процвітання.
Ця компанія стала рідною певно тому, що тут не просто чудо про роботу.. тут є люди, які творять Сервіс!!!
Офіс комфортний, розташування зручне :)
Є все необхідне.
Соц пакет є + багато внутрішніх додаткових корпоративних канікул))) на державних роботах такого нема)
Ще подобається постійне спілкування команди та керівництва, підтримка.
Приємно, що директори цікавляться ідеями щодо подальшого розвитку продуктів компанії - не всі наші ідеї беруться до уваги, але деякі реалізовуються і ми навіть отримуємо премії!
Відношення справді найкраще.

Раніше був далеко офіс, зараз значно інше розташування :) зараз добре.
З побажань на майбутнє - більше корпоративних подарунків.