Відгук про роботодавця «ФБА Агент » Добавлен: 18.09.22 08:04

Основна назва: ФБА Агент
Інші назви: Fullfilemnt by amazon agent
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Телефони: 0976702830
Адреса: Україна, м. Краматорськ

Компания занимается розничным e-commerce бизнесом, закупкой товаров у китайских производителей, доставкой в США и страны ЕС на склады FBA Амазон с последующей перепродажей товаров.
Автор(-ка): Ігор (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2022 г.

Їх немає, краще б цієї компанії не існувало

Вперше пишу негативний відгук на роботодавця. Ставлення скотське з приводу Анастасії це пез**ць прощу пробачення за мат. Так я ще навчання не проходив. Мені щодня на навчанні писали, що звільнять. Тетяна їхній керівник по Амазону, на якусь допомогу від неї не сподівайтеся, вона в плані адекватності недалека, від Анастасії. Пропонував зателефонувати по зуму, категорично ні, бояться показувати свої обличчя. Фотографій співробітники не мають ніде, вони ховаються. Скоріш за все, повністю чорний бізнес бояться податкової. Таких кінчених людей давно не зустрічав, вирішив сам завершити навчання і покинути їх. Сподіваюся, мій коментар комусь допоможе, компанія не варта вашої уваги.

Через такі кінчені чорні компанії, які не сплачують податки, наша економіка йде на дно. І люди уїзжають із Країни.