Отзыв о работодателе «ломбард благо» Добавлен: 05.10.22 15:07

Основное название: ломбард благо
Адрес: Украина, г. Кременчуг, Горішні Плавні, Героїв Дніпра 37а

кредитования под залог драгметаллов,недвижимости,авто
Автор: Гість Горішні Плавні (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: Менеджер із кредитування
Дата начала работы: 2022 г.
Дата увольнения: Октябрь 2022 г.

Їх немає

Не рекомендую цю контору, яка наживається не тільки на, своїх клієнтах, а також на працівниках ОКУПАНТИ ХОДЯЧІ!!! На співбесіді вішають лапшу на вуха,як у них все так гарно та чудово, а виходить навпаки одні штрафи, мізерні зарплати, про бонуси я вообще мовчу, куча обов’язків, космічні плани та інше! Тікайте з цієї шарашки як можна скоріше і подальше! Раніше КешПоінт заробляв 8-9 тис. Зараз в обов’язки кредитного спеціаліста у ломбарді входять (Видача кеш кредитів, видача кредитів під заставу, охорона майна, прибирання кімнат, проклейка реклам (50+), роздача листівок біля відділення ( 50 і більше), фото звіт з реклам,займатися інтернет магазином, слідкувати за кассою. І ПРИ ЦИХ ВСІХ ОБОВ’ЯЗКІВ ЗП СКЛАДАЄ ВСЬОГО 7-8 тис + ШТРАФИ!!! СТАЖУВАННЯ 2 тижня, по КЕШУ його зовсім НЕ МАЄ, кажуть ми ще самі не знаємо тому що Кеш тільки добавили і звони під час роботи і взнавай та вчися, а якщо буде помилка навісимо штраф і звільнено за махінацію! В цілому я погоджуюсь з іншими відгуками,і раджу не зв’язуватися з цими ОКУПАНТАМИ яким байдуже на людей, їм аби набити свої кишені, нелюди.А ті хто пише що гарно працюється, то це теж входить в обов’язки КЕ.