Відгук про роботодавця «Бюро переводов "Статус Ко"» Добавлен: 25.10.22 14:22

Основна назва: Бюро переводов "Статус Ко"
Сфера діяльності: Послуги: Перекладачі, надання апаратури синхронного перекладу

Бюро переводов
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2022 г.

Чудові колеги, з якими я мала нагоду працювати.

«Я вільна» або «Джанго освобождённый» моя перша думка при звільнені з цієї компанії. Ви навіть не уявляєте, який камінь я скинула зі свої душі. Такої посмішки та щастя я давно не відчувала. Я справді любила справу яку виконувала, мені було цікаво спілкуватись з різними людьми, дізнаватись нову для себе інформацію, вдосконалювати свої професійні навички. За 2,5 роки в компанії я виросла у професійному розвитку, АЛЕ керівництво компанії вибивали з мене все бажання працювати. АБСОЛЮТНО. Дуже важко працювати в компанії, яка ставить собі не реальні планки, але не знає як до цих планок дістатись. Коли кожен день все змінюється і в основному зміни залежать від настрою директор. Так-так, це не жарти, на тебе можуть накричати, бо ти стіл не так витерла, як треба. Чомусь біля тебе квітка не полита і як що ти в ту ж хвилину не кинула все і не побігла поливати ту квітку, то очікую що керівник на тебе образиться, і буде демонстративно хлопати дверима. За регламентом ми мали клієнтам відповідати дуже швидко, прям дуже, але коли в тебе купа роботи, купа листів і запитів від клієнта, але керівництво тебе викликає в кабінет обговорити очєрєдниє нововведення (мова йде про те що, людині тільки що спало на думку і зараз треба обговорити, не зрозуміло як це долучити до процесу і що буде далі, але його треба зараз обговорити) і ти просиш піти робити свою роботу, тут будь такий ласкавий отримати чергову порцію хейту у свою сторону, бо ти не вдячна. Клієнти можуть почекати, а керівник важливіший. І ти постійно працюєш на таких хвилях. Кожне завдання, наказ чи ще щось суперечи ть іншому. ЗАВЖДИ!!! НЕМАЄ НІЯКОЇ КОНКРЕТИКИ. А НІ, КОНКРЕТИКА Є КОЛИ РАХУЮТЬ БОНУСУ ПРОГРАМУ ЯКА ТОБІ НЕ ОПЛАЧУЄТЬСЯ, оооо, там все чітко. НЕ ДАЙ БОЖЕ, ТИ ПОСТАВИШ В ТЗ КОМУ НЕ ТАМ ЧИ ПРОЦЕС НЕ ТОЙ. Можеш сказати до побачення бонусам за цей проєкт. Тебе запитаю чому ти так облажався, і не здумай казати «не знаю» чи «багато роботи із за завантаженості, помилилась» ти отримаєш ще одну порцію хейту. Бо «мене як керівника це не цікавить» все повинно виконуватись чітко. І завжди в мене в голові крутились такі слова «То чого питаєте?» Якщо ви зараз думаєте, що це проблема в мені, що я так виконувала свою роботу, чи мені це було байдуже, повірте, ви так помиляєтесь. Я була одна з працівників компанії які працювали/ працюють 24/7 в прямому сенсі, в прямому. Я мовчала коли мені казали що я все роблю не так, я мовчала коли на мене ображались не за що, я мовчала коли мене виставляли дурепою задля своєї впевненості та сиплючи зуби робила ВСЕЕЕЕ. Будьте готові в цій компанії робити не тільки свою роботу, а також ВСЕЕЕ. ВИ МАЄТЕ ВМІТИ ВСЕ І РОБИТИ ВСЕ. Чи за це доплачують? Ні. я обідала по 15 хвилин максимум, майже кожного дня затримувалась на роботі на одну чи дві години, а бувало і на довше. І це були мої проблеми, директор думав, що я щось не так роблю. Не зважав на т е що я сиділа в її кабінеті по декілька годин обговорюючи питання які обговорюються 10 хвилин, що я витрачала свій робочий час на додаткову знову ж таки не оплачувану мені роботу. Коли нам казали "я не хочу, щоб ви сиділи допізна, давайте вчасно підемо додому", а потім "поки ти мені листа не відправиш, додому не підеш". Мій мозок в цей момент "ERROR". За 2,5 роки мені дали ПРЕМІЮ ВІД КЕРІВНИЦТВА 2 рази напевно, я ж так добре заробляю на їх думку, що мені та премія і не потрібна. Окрім вищенаведеного тут є велика кількість підводних каменів. Скажу відверто, компанія дала мені певний досвід в моєму житті який зробив мене такою яка я є зараз. Але це все завдяки тому гівну, що я пережила в компанії «Статус Ко». Тут ви зустрінетесь з великою кількістю перешкод на Вашому шляху, а всі перешкоди йдуть з одного кабінету. Дуже сподіваюсь, що мій коментар стане комусь у пригоді та дозволить вам зробити правильний вибір.