Відгук про роботодавця «Leoparts» Добавлен: 10.11.22 11:35

Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Телефони: +380997678929 +380675481217
Адреса: Україна, м. Київ, ул. Старосельская, 1У

Продажа автозапчастей
Автор(-ка): Микита Гайчинский (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Кладовщик (по факту грузчик-комплектовщик)
Дата початку роботи: Жовтень 2022 г.
Дата звільнення: Жовтень 2022 г.

Вони відсутні. Позитивна сторона це триматися подалі від цієї компанії.

Покликали на співбесіду на вакансію комірника. Безпосередньо на самій співбесіді розповіли, як у них добре, є кар'єрне зростання, графік з 9 до 19 + дві робочі суботи на місяць із щотижневою з/п в 14 тис грн (на іспит. термін 10 тис). Відразу розповіли про безліч вимог (на роботу не запізнюватися ні на хвилину, обіду як такого немає, повинен бути завжди при роботі навіть якщо твій робочий час уже закінчився).
Прийшовши в перший робочий день виявилося, що тебе хочуть поставити не комірником, а "хлопчиком на побігеньках" на допомогу комірнику, що вже там є (можли б так відразу писати, але мабуть зрозуміли що так ніхто не прийде). Складання, упаковка, біганина з 3 поверху (склад прямо в офісі на 3 поверсі, де в маленькому приміщенні сидить начальство/менеджера/бухгалтер та складські працівники) на 1 і назад за товаром (не всі постачальники заносять, тому доводиться забирати), а ввечері виконувати функцію вантажника (їздити з начальством на НП та вивантажувати/завантажувати/відвозити посилки, зібрані за день).
На другий день все повторилося, а під кінець робочого дня замовлення не перестали надходити (гроші мабуть дорожчі за чужий час) змушений був затриматися на годину. На запитання, чому я працюю до 19, а поїхав додому о 8-й мені начальство видало: “Ми раніше взагалі могли працювати до 9, так що ти холоп взагалі мовчи”. Також у цей день вилізло багато підводних каменів у самій роботі, щодо колективу та було ухвалено рішення закінчити стажування.
Фіналкою було 490 грн. зарплати за 2 дні (при обумовленій 2500 за тиждень) зі словами, а що тобі не влаштовує?))
У вас треш як у роботі, так і в голові, розберіться з цим, і можливо надалі все у вас буде виходити.