Відгук про роботодавця «TIENS» Добавлен: 13.11.22 14:37

Інші назви: Информационно-Сервисный Центр, Тянь-Ши,Welness
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Телефони: 3905239,5166682,0631427225
Адреса: Україна, м. Ровно

Автор(-ка): Тетяна (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Регіональний керівник
Дата початку роботи: 2021 г.
Поточна зарплата: $800

Працюю в даній компанії більше 1 року. Шукала просто тимчасовий додатковий дохід. Спочатку нічого не зрозуміла, почала розбиратися, розібралася. Завдяки цій компанії побувала в Єгипті разом зі своїм чоловіком. Зараз збираюсь в Індонезію. І все це за рахунок компанії.

Як і на любій роботі, тут треба працювати, шари ніде немає.
Менеджери які тиняються по офісу без роботи, і роблять вигляд, що працюють, відповідно отримують такий же дохід. Нічого не робити і хотіти за це гроші - смішно. Для себе, я знайшла тут все: друзів, дохід, кар'єру, подорожі, відпочинок, здоров'я, саморозвиток.
Це не традиційний бізнес. Тут потрібна інвестиція часу та сил. Важливо бути відповідальним та чесним.

Я розумію, що не всім підходить працювати в Tiens, хтось мусить бути: перукарем, офіціантом, візажистом або просто бути у вічному пошуку, але це ж не дозволяє збивати з дороги інших. Я до прикладу, вдячна собі, що не читала на початку негативні відгуки, бо не мала б того, що маю зараз. Розберіться самі, і нікому не вірте. Український менталітет людини в більшості випадків просто не дозволяє, щоб в когось, щось вийшло. Фільтруйте інформацію!

Не знайшла.