Відгук про роботодавця «Атлант 24» Добавлен: 15.11.22 11:19

Основна назва: Атлант 24
Сфера діяльності: Послуги: Юридичні послуги, право, адвокатура, консультації
Адреса: Україна, м. Вінниця

Юридические услуги
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: Квітень 2020 г.
Поточна зарплата: $2000
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

В компанії працюю вже не один рік .На сьогоднішній день до сих пір працюю .Умови приємні:комфортний офіс,теплий,новий ремонт в новому приміщенні.Чай,кава,печиво завжди за рахунок компанії.Двічі на місяць є міні-корпоративи також за рахунок компанії ,це приємно дивує ,тому що всюди де б я не працювала такого немає ,максимум Новий Рік ,і те за свій рахунок.Саме основне для чого я працюю це ЗП.Досить висока ,можна заробляти від 14 тисяч з другого місяця.На період воєнного часу ЗП підійнялась .Тому мені все підходить,як працювала тут ,тут і залишаюсь .P/S.Вище прочитала коментарі,що текучка.Ну,чисто відверто,якщо людина приходить на роботу і нічого не хоче робити та вважає,що кошти будуть давати просто за присутність ,то ця людина не затримається ні в якій фірмі .Тут залежить все від людина та від бажання заробляти кошти.Навіщо їхати за кордон,якщо є можливість не погано заробляти в Україні .Те,що я і роблю ,і Вам бажаю ))

відсутні.