Відгук про роботодавця «Мистер Кронос» Добавлен: 16.11.22 16:05

Основна назва: Мистер Кронос
Сфера діяльності: Послуги: Перекладачі, надання апаратури синхронного перекладу
Телефони: +38 044-221-01-19
Адреса: Україна, м. Чернівці, дистанційно

Центр переводов и легализации «МИСТЕР КРОНОС» — переводческая компания, которая предоставляет высококачественные услуги лингвистов-профессионалов и входит в 10-ку лидеров переводческого рынка Украины.
Автор(-ка): Катерина (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: Вересень 2022 г.

Не знаю, чому такі негативні відгуки, напевне, не проходили стажування в серйозних компаніях, які знають, що хочуть отримати від кандедатів та в результаті їх співпраці. Я також пройшла стажування, було не легко, але справилась. Адже все залежить від того, хто подається на вакансію, чого вони прагнуть. Якщо бажаєте звичайної рутини, вам не сюди. Цікавішої роботи та душевнішого колективу ще не бачила. Командна робота, розвиток та чудовий результат — слова, якими можна описати компанію і роботу в ній. Завжди різні цікаві завдання, і коли бачиш результат — аж не віриться, що ти це зробив, і просто кайфуєш. Постійний розвиток і ріст в усьому (особистий, власні досягнення, ефективність, якість — просто все!) Колектив — надзвичайно дружній та привітний, завжди всі готові допомогти. Структура роботи — чітка. Виплати — стабільні. Чого ще потрібно? Я всім дуже задоволена, а якщо щось не вийшло, це все рівно чудовий досвід та додатковий + до прагнення щось змінити чи покращити.

іноді закипаю від кількості та різноманітності поставлених задач, але самодисципліна та бажання вирішують все.