Отзыв о работодателе «Льонокомбінат GOLDI» Добавлен: 21.11.22 14:58

Основное название: Льонокомбінат GOLDI
Другие названия: ТОВ "Т-Стиль"
Сфера деятельности: Производство/поставка: Одежда, обувь, аксессуары, текстиль
Телефоны: +38 (067) 557-20-36, +38 (067) 380-41-11
Адрес: Украина, г. Киев

"Рівненський льонокомбінат" є найбільшим виробником трикотажних виробів в Україні. У магазині пропонують зручний і сучасний одяг для чоловіків, жінок і дітей. Постійне поповнення товару. Особливістю виробника є пошиття речей з використанням патріотичних принтів. Привітний персонал та якісний сервіс. Магазин "Goldi" - це демократичні ціни на всі вироби вітчизняної продукції.
Автор: Василь (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2022 г.
Дата увольнения: 2022 г.

Мене звати Василь, я працюю в Goldi регіональним менеджером. Обов'язки маю різні, наприклад контроль магазинів, контроль торговельної мережі, також відповідаю за товарообіг, контролюю співробітників. Стежу за виконанням плану. Якщо чесно, спочатку було трохи важко, але колеги підказали все та підтримали, дуже хороші люди, до речі. На разі задоволений роботою в цій компанії. Хоч і війна в країні, але виробництво ніхто не зупиняє, всі маємо роботу і з радістю працюємо. А головне, що тут є офіційне працевлаштування. КОЖЕН працевлаштований офіційно, що зараз, на жаль, рідко можна зустрітити на великому підприємстві. Керівництво ставиться до людей з розумінням. Зарплата також конкурентна. Саме тому я обрав для роботи саме Goldi. З виплатами проблем ніяких не було і немає. Нараховують зарплату чесно.

поки немае