Отзыв о работодателе «Камея ювелірна компанія» Добавлен: 30.11.22 03:21

Основное название: Камея ювелірна компанія
Другие названия: Cameya
Сфера деятельности: Торговля: Ювелирные изделия
Адрес: Украина, г. Черкассы

Ювелірна компанія - виробництво та продаж у опт та роздріб ювелірних прикрас. Компанія заснована у місті Черкаси, має власні магазини у різних містах України, в тому числі і у Кієві
Автор: Світлана Олегівна (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Январь 2021 г.
Дата увольнения: Сентябрь 2022 г.

Дійсно гарні ювелірні прикраси реально власного виробництва

Основний мінус у тому що тут праює сімейний підряд та клубочок дівчат які вже роками сидять у Камеї. Але якщо до колективу питань особливо немає то є питання до керівніцтва. Рита Черепанова - дочка власниці Камеї взагалі неадекватна дівчина. Може визвіритись на вас та зірвати весь гнів просто так. Їй перечити не можна і краще й не треба ато той потік негативу та фарсів який ви почуєте ви ще довго будете переживати. Погано коли все портить відношення однієї людини. Скількі вже гарних дівчат пішло саме через те що не вжилися з Ритою. Тому якщо ви не хочете відчувати себе річчю то я вам не рекомендую тут працювати. Ті дівчата що у камеґ давно воні вже якось призвичаїлись посміхатись Риті а потім як піде поливати її брудом - їх зрозуміти можна - жити якось треба. Але відношення доньки керівниці неадекватне і так не повинно бути. Якщо не хочете посадити психіку - карще обирайте іншу компанію