Відгук про роботодавця «ExpertMusic» Добавлен: 23.12.22 11:07

Основна назва: ExpertMusic
Інші назви: ТОВ ІНДОРМЕДІА
Телефони: +38 (044) 290 95 52

ExpertMusic — создал сервис-платформу для взаимовыгодного взаимодействия правообладателей музыки с бизнес пользователями по всему миру (UBER в музыке для бизнеса). Наши офисы открыты в 3х странах Украине, России и Польше.
Автор(-ка): Вадим (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: 2022 г.

Працюю в компанії багато років. Роботою задоволений.
З плюсів хочу відмітити:
Компанія динамічно розвивається та йде в ногу з часом, завдяки чому завжди можна здобути новий досвід, отримати нові знання та працювати з цікавими задачами. Тому робота є різноманітною, завдяки чому ти постійно вдосконалюєш та розвиваєш свої навики.
Лояльне відношення керівництва з яким завжди можна знайти взаємо порозуміння та підтримку.
Гарна та дружня атмосфера в колективі, завдяки чому ти завжди можеш розраховувати на взаємовиручку та впевненість у досягнені поставлених задач.
Цікавий продукт, який є конкуренто спроможним та користується великим попитом серед клієнтів.
Для активних та мотивованих працівників завжди є можливість кар’єрного росту.
Інколи роботи буває більше ніж часу, тому доводиться ретельно все планувати та пріорітезувати задачі.

В компанії буде тяжко працювати тим хто не готовий до активних змін, удосконалення існуючих та впровадження нових процесів, тим хто не готовий активно розвиватися та вдосконалювати свої навики і не вміє планувати свій робочий час.