Отзыв о работодателе «Альфа Рециклінг ІФ» Добавлен: 24.01.23 16:01

Основное название: Альфа Рециклінг ІФ
Сфера деятельности: Услуги: Экология, переработка мусора, вторичное сырье
Телефоны: +380673444662
Адрес: Украина, г. Ивано-Франковск

Вторсировина. Сортують і пресують пластикову тару, картон, плівку.
Автор: Гість (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2022 г.
Дата увольнения: 2023 г.

Знаходиться по вул. Пресмашівській-кінцева зупинка тролейбусів 2 і 10, перейти дорогу, прямо до кінця, наліво до кінця, знову прямо, доки справа не буде вивіска "ІваноФранківськЦемент". Заходим під вивіску і опиняємось на мусорці-це і є фірма.

В оголошенні про зарплату від виробітку не писало, натомість вже на робочому місці почали розказувати про якусь норму з сортування пластикових пляшок. Норма якраз підходить для 13-го подвигу Геракла.
Також в оголошенні писало "без шкідливих звичок", натомість в робочий час п'є кожен другий. Саме тому така норма-щоб ви компенсували алкоголізм других працівників.
Через тиждень поламався замок в куртці, тоді я подумав, що випадковість. Через два тижні в понеділок зранку прихожу на роботу-нема гумаків. За всі роки, що працюю, вперше з таким зіткнувся. Гумаки були нові, підписані зсередини і з двома парами стельок, тобто помилково іх одіти не могли. Іх або вкрали, або сховали. Тоді я згадав про зламаний замок в куртці-теж видно "помогли". Чекати, поки почнуть різати взуття/одяг я не став-зразу свалив звідти.