Відгук про роботодавця «Льонокомбінат GOLDI» Добавлен: 01.02.23 17:46

Основна назва: Льонокомбінат GOLDI
Інші назви: ТОВ "Т-Стиль"
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Телефони: +38 (067) 557-20-36, +38 (067) 380-41-11
Адреса: Україна, м. Хмельницький

"Рівненський льонокомбінат" є найбільшим виробником трикотажних виробів в Україні. У магазині пропонують зручний і сучасний одяг для чоловіків, жінок і дітей. Постійне поповнення товару. Особливістю виробника є пошиття речей з використанням патріотичних принтів. Привітний персонал та якісний сервіс. Магазин "Goldi" - це демократичні ціни на всі вироби вітчизняної продукції.
Автор(-ка): Світлана (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Доброго дня. Я працюю швачкою на фабриці у місті Шепетівка (Хмельницька область). Мене звати Світлана. Для нашого міста, де невеликий вибір вакансій (а особливо для швачок), це чудова можливість для багатьох жінок мати хорошу роботу, високу зарплату та працювати в комфортних умовах. Нове приміщення в якому розташований і магазин GOLDI облаштоване на найвищому рівні.. Завжди тепло, чисто і багато місця. Є можливість працювати навіть в умовах постійного відключення світла, тому що на даху встановили сонячні панелі. Не кожне підприємство може таким похвалитися. В той час як інші вимушено зупиняють роботу, ми маємо можливість заробляти. І це в невеликому містечку, де й так важко знайти достойну роботу. Дякую за таку можливість. І дякую всім колегам за підтримку в цей нелегкий час.

Не знайшла