Відгук про роботодавця «альянс будівельників україни» Добавлен: 08.02.23 07:44

Основна назва: альянс будівельників україни
Інші назви: АБУ
Сфера діяльності: Торгівля: Господарчі товари, будматеріали, электротовары, сантехніка
Адреса: Україна, м. Київ, Набережно-Хрещатицька,11

Продажа песка, щебня, жби и т.д
Автор(-ка): Лена (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Менеджер
Дата початку роботи: Квітень 2022 г.

Доброго дня! Хочу поділитись своїм враженням про компанію Альянс Будівельників України, після череди співбесід HR Аліна (дуже приємна дівчина), комерційного директора, потім генерального директора узгодили мене на посаду менеджера з продажів (хух…), потім тиждень я займалась знайомством з колективом (дуже класні, видно, що відібрані люди, 13 років компанії), вивченням продукту, знайомством з CRM, обучаючий матеріал (попався гарний РОП, дуже допоміг) і прийшов час екзамену, з першого разу не вдалося, але на другу спробу здала і вот вже як півроку в такий тяжкий період для країни я в класній компанії, що жодного разу не зупиняла роботу, вдумайтесь жодного разу не зменшувала заробітну плату співробітникам, я не знаю більше таких підприємств. Дуже круто, дякувати долі - що я тут, намагаюсь довести свій професіоналізм і бути в цій команді, відчуваєш натхнення, а саме головне зранку біжу на роботу - бо хочеться

Не бачу, хіба що бухгалтерія не моє, але обіцяли помічника