Відгук про роботодавця «Трембіта» Добавлен: 09.02.23 12:47

Основна назва: Трембіта
Інші назви: ТзДВ "Фабрика "Трембіта"
Телефони: (032) 270-91-00, (032) 221-19-38, (032) 270-91-11, +380503749618
Адреса: Україна, м. Львів

Виробництво меблів і музичних інструментів.
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Нема ніяких позитивних сторін!!!

Ця робота видалась мені дивною ще на етапі дзвінка, бо коли я хотів дізнатися побільше про роботу, менеджер відразу сказав беріть трудову книжку, паспорт і приходіть на завод, я перепитав на яку годину вона каже ну коли зможете тоді прийдете.

Коли я вперше прийшов на завод мені показали два приміщення, на вигляд як звичайні майстерні, купа різних робочих інструментів, в одному робилися частини гітар, а в іншому ті гітари збиралися, на вигляд все було норм. Запитав про зарплату сказали, що від 16тис. а може бути більше і 20тис+ залежно скільки гітар і т.д... Попитав співробітників, кажуть ти що смішний, ми таких грошей в очі не бачили.

Наступного дня я прийшов вже на роботу, переодягнувся в одяг який взяв з собою, мене відвели в одну з тих майстерень, сказали що тут буду працювати.

Але я охренів коли ми пішли геть з тої майстерні, в цех у якому ВСЕ було покрито пилюкою ще мабуть з 90х. Дихалося важко, абсолютно все в пилюці, і почали різати дошки на якомусь ще радянському станку, без будь якого спецодягу, а нормально дивитися за руками і пилою, коли в очі летить купа стружки просто НЕМОЖЛИВО. Той працівник ще мені каже, на дошки пофіг, а от на пальці бережи і показує дві свої травми. Керівництво заводу - ви в своєму розумі!!!