Отзыв о работодателе «ООО. Укр кредит фінанс» Добавлен: 20.02.23 17:05

Основное название: ООО. Укр кредит фінанс
Другие названия: Ват укр кредит фінанс
Адрес: Украина, г. Киев

Должность: специалист отдела продаж
Дата начала работы: Февраль 2022 г.
Дата увольнения: Февраль 2023 г.

навчання було хорошим, не так щоб дуже класне, але при бажанні та зусиллях нормальне.

Сама компанія, працівники та керівництво направленні на те аби висмоктати всі сили та позитивні емоції з працівників. Дементори нашого світу які живуть по принципу "Не наеб*ш не проживёшь". Працівник ніколи не буває правий, навіть тоді коли увесь відділ таких саме працівників каже те саме, з чого за рік роботи в цій конторі, інакше це на назвеш, приходиш до висновку що з будь яким запереченням та претензією до контори чи керівництва можно собі казати фразу "пішов я на*й" і це і буде вирішенням всього. саме такі цілі в цьої контори. Під час війни контора проявила себе максимально по свинособачому. Чому? - А тому що, компанія яка видає кредити по 20-50к, могла б дозволити собі зібрати на ЗСУ і тд більше ніж 50 на Гандальєри, чи якось так та організація зветься. Все решта зборів за кошт працівників.
Сам колектив підбирають одних ср*колизів, які з незрозумілих мені і багатьом причин підлизують керівництву, та підтявкують їм. Гіршого гадюшника в житті не було
Якщо буде "соблазн" піти працювати в цю контору краще прочитайте мій коментар і одумайтесь.