Отзыв о работодателе «альянс будівельників україни» Добавлен: 22.02.23 08:02

Основное название: альянс будівельників україни
Другие названия: АБУ
Адрес: Украина, г. Киев

Продажа песка, щебня, жби и т.д
Автор: Лена (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Должность: бухгалтер
Дата начала работы: Май 2018 г.
Текущая зарплата: $1200

Доброго дня! Дуже рідко пишу відгуки, але хочу висловити думку - працюю в компанії АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ вже більше 5 років, настільки маю власну повагу до генерального директора, знаю як він в наразі нелегкий час має мужність завжди бути з колективом і не намить не поміняв свій вибір, це дуже круто. Жодного разу ні в карантин, ні у війну компанія не зупинялась навіть на день, колектив підібраний роками (13 років компанії) замотивований на результат, текучості кадрів зовсім нема, якось унікально, як сім*я, тільки менеджерів міняють за невиконання планів, але менеджера, що працюють більше 3 років - як коти в сметані, стільки не заробляють в жодній компанії.
Може дуже емоційно, але настільки я маю власну вдячливість за те що персонал тримається і директор підтримує завжди, намагається ні зменшувати дохід людини, а навпаки збільшувати для того щоб люди мали можливість і були замотивовані. Дуже дякую

Не маю