Відгук про роботодавця «ROSHEN» Добавлен: 26.02.23 18:01

Основна назва: ROSHEN
Інші назви: Рошен
Адреса: Україна, м. Львів

Крупнейший украинский производитель кондитерских изделий. Около 25% всех отечественных сладостей выпускается на фабриках предприятия – Киевской , Винницкой, Мариупольской и Кременчугской области 💘
Автор(-ка): Андрій Одінок (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Не вказані

Неділя, 26 лютого, Мені на вулиці Валова, 4, Львів, Львівська область, 79000 хамили. Дівчина що роздає брауні, еклери та інше готове і запаковує. десь між першою та другою годиною. Причому я таке помічаю вже невперше. Минулого разу нахамила покупцю. А сьогодні мені. Чіпляється банальних речей. Що ти то їй не повідомив то то не сказав. Не. Привітно і похамськи. Я це помітив перед покупцем і дуже засмутився. Це помітили інші дівчата і підійшли до цієї продавщиці. І вона дуже покликала охоронця. І почала до мене чіплятися. Я їй сказав що так не можна і пішов. Таке враження ніби шукають причину аби охоронець тебе викинув з магазину. Провокують неприємні обставити. І це роблять якщо ти один. До сімей не чіпляються. Зробіть перевірку.