Відгук про роботодавця «Genius Space» Добавлен: 28.02.23 19:39

Основна назва: Genius Space
Сфера діяльності: Послуги: Освіта, тренінги, сертифікація

Навчальні онлайн курси, digital, ІТ професії.
Автор(-ка): Владислав Твердохліб (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Менеджер з продажу
Дата початку роботи: Жовтень 2022 г.
Поточна зарплата: $600

До того, як почати свій шлях роботи в компанії Genius.Space - я багато про неї чув, сам цікавився продуктом. Завжди мав позитивне враження про компанію, тому навіть не міг подумати що зможу колись в ній працювати.

Шлях почався зі знайомства з керівником відділу продажу - Олександром Козаком. При першій ж розмові наш діалог перейшов в дружній тон, і розмова пішла не про прямі функції та обов’язки мене як менеджера, а про мої бажання та цілі як частини команди Genius, про ідею роботи та важливість діяльності компанії. Мене це вразило та, буду відвертим, підкупило. Якщо до початку співбесіди я просто хотів отримати класне місце в крутій компанії та мати норм зп, то після цього фокус змістився на бажання стати частиною команди, робити важливу справу та розвиватись (спойлер - прокачав себе просто неймовірно, навіть в особистісному плані)

Що вразило також, так це наявність періоду адаптації, при чому не формального а реального, де кожного дня був розбір польотів та порція мотивації) період входу на позицію менеджера був не найлегшим, але точно цікавим

Результатом та періодом роботи задоволений дуже. Наразі моє бачення, мої цілі та бажання сходяться з корпоративними та радий йти в одному напрямку

Дженіус - це історія не про стабільну, виважену роботу типу держ.служби на ставці

Результат твоєї роботи напряму залежить від тебе. Менше працюєш - менше заробляєш. Погано працюєш, не хочеш змінювати своє мислення - менше заробляєш

Робота тут це динаміка, постійний рух, треба бути в потоці та газувати вперед)