Отзыв о работодателе «ТОВ Сліпшоп» Добавлен: 09.03.23 08:59

Основное название: ТОВ Сліпшоп
Другие названия: Слипшоп, Аскона Україна, ФОП Куценко Ірина, ФОП Куцопят Максим,
Сфера деятельности: Торговля: Мебель и предметы интерьера
Телефоны: +380671012046
Адрес: Украина, г. Киев, Столічне шосе 101

SleepShop – обширная сеть салонов росийских товаров для сна на Украине. В наших салонах представлены не только постельные принадлежности и матрасы для сна, но и большое разнообразие аксессуаров, которые делают ваш сон сладким, а спальню уютной и наполненной теплом и комфортом.
Автор: Степан (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: консультант
Дата начала работы: Май 2021 г.
Дата увольнения: Декабрь 2022 г.

Швидко змінили назву з ТОВ Аскона Україна, код ЄДРПОУ 37165931 на ТОВ «Сліпшоп», код ЄДРПОУ 43934474

Довелося попрацювати кілька місяців, щоб зрозуміти що з себе уявляє це шарага.
Вакансія була від ТОВ Аскона Україна, код ЄДРПОУ 37165931, але працевлаштували мене до законодавства ТОВ «Сліпшоп», код ЄДРПОУ 43934474, директор К. І. В.
Це насправді російські товари з міста Ковров, фабрики "Аскона-росія" які видають за Європу, Турцію чи США.
Всі марки: King-Koil, Serta, Sleep Proffesor, Jensen, Hilding Anders, Eco Line, Askona, Mediflex, Sleep professor, Lordflex's, Grether & Wells, Bluesleep - це фейкі які виробляють на росії і які не мають жодного відношення до інших країн!
Співробітників дійсно примушують перешивати бірки на матрацах та меблях як тільки з'являються відгуки про марку, а саме про те що це росія.
Насправді ніякої компанії "Аскона Україна" не існуює, це російський конверт для обналу і все на ФОПах які перераховують гроши за продаж товарів на приватні картки кого треба.
Зараз ці російські ангенти відкривають нові салони Bluesleep (насправді це ж Аскона) у Львові в ТЦ "Марк" та ТЦ "3 Слони" - львівяни зробить їм вогнений прийом!!!
Попри це "Аскона Україна" продовжує торгувати у ДНР, ЛНР та Криу - є купа об'яв про про продаж товарів Аскона (та всіх фейкових марок) і цим всім займається К. М.!