Відгук про роботодавця «укрпошта» Добавлен: 10.03.23 13:48

Основна назва: укрпошта
Адреса: Україна, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 133, Запоріжжя, Запорізька область, 69000

Автор(-ка): Ігор Гуменяк (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Начальник відділення поштового зв'язку.
Дата початку роботи: Січень 2023 г.
Дата звільнення: Березень 2023 г.

Немає

Працевлаштовувася на посаду начальника відділення поштового зв'язку №1 міста Запоріжжя.
Пройшов 7 етапів працевлаштування, бігав по різних кабінетах.
Восьмим етапом відправили у воєнкомат змінит групу обліку на воєнній службі у звязку із воєнним станом, бо старі групи обліку сьогодні держава скасувала.
Після проходження медкомісії та воєнкомату де сьогодні велика черга відвідувачів, де мені пришлося турбувати самого воєнкому піполковника Гальченко, щоб він мені допоміг із чергою підписати документи, болісно я зміг зробити документи, із новою групою обліку на воєнній службі.
Із-за черги документи робили 5 неділь.
Після прходження воєнкомату я повернувся працевлаштвуватися до укрпошти де мені сказали що моя посада була заміщенна іншою кадидатурю, бо відбуалася ротація керівників із інших відділень.
Про ротацію керівників мене не попредели.
І Інших посад керівників в них більше не вияволося.
Мені пообіцяли усе ще раз перевірити та перетелефонуати.
Ніхто так і не перетелефонував.
Отак після усіх довгих та болісних етапів працевлаштування державна компанія укрпошта викинула мене на вулицю.
З моїми звя'зкам, особистими успіхами та досвідом роботи не рекомендую працювати у них, бо лише згаєте власній час та втратите своє здоров'є та гроші.