Відгук про роботодавця «BIM Architecture and Engineering» Добавлен: 13.03.23 15:21

Основна назва: BIM Architecture and Engineering
Інші назви: BIM Leaders
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше

BIM поддержка проектных организаций Израиля в сфере архитектуры, инжиниринга, сетей и газоснабжения. Выдача проектной документации в сфере гражданского строительства.
Дата початку роботи: Квітень 2021 г.
Дата звільнення: Лютий 2023 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Працював в компанії майже 2 роки.
команда інженерів-конструкторів BIM Leaders складається з талановитих і творчих людей. Кожен приносить свою унікальну точку зору, і співпраця, яка відбувається під час проектів, справді надихає. Компанія забезпечує всебічне навчання та підтримку своїх співробітників, що неоціненно допомогло мені розвинути свої навички та стати більш ефективним інженером. Команда керівників завжди відкрита для нових ідей та заохочує нас розширювати межі можливого у нашій роботі.
Компанія також вкладає кошти у своїх співробітників, надаючи можливості для навчання та розвитку, які допомагають нам рости як особисто, так і професійно.

Немає однієї дати виплати зарплати, але незважаючи на це за 2 роки не було великої затримки чи не виплати