Відгук про роботодавця «Еридон Тех Полтава» Добавлен: 23.03.23 19:40

Основна назва: Еридон Тех Полтава
Інші назви: Еридон
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.
Телефони: 067 614 2587

Заниматься Химией, продажем техники , и есть СТО при фирме
Автор(-ка): Сергій (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Якщо ти хочеш працювати, а тебе ніхто не бере на роботу, то сюди, з великою ймовірністю, візьмуть. Можна отримати досвід, щоб потім піти працювати на нормальну роботу з адекватним відношенням

Навіть не думайте тут працювати. Компанія з нахилом тотального булінгу. Такої кількості матів я ще не чув. І це не від кого небуть, а від засновника і директора Міхаліни Ібана Григоровича. *** ще той.
А його зам великий Янасрав Вротдаєнко далеко не відстав, а, можливо, і переплюнув того дуба куйового. Відношення до людей як у рабовласницькому періоді. Єдине, що ще поки не б‘ють) ЗП в конверті, до речі, прокуратурі і податковій на замітку.
Главбух ще та ***. Намутила собі кешика і живе в шоколаді. Прекрасно, що Міхаліна не шарить в 1С і не може побачити ці всі махінації, які відбуваються в конторці веселій. А той аудит, що наймає главбух — до одного місця.
Багато «цікавого» відбувається за стінами цього акваріуму). Чекаю поки спеціалізовані органи візьмуться за цей гнидник. От буде весело.
Хлопці та дівчата, краще обходьте стороною ТОВ «ЕРІДОН ТЕХ». Повірте, будете дуже шкодувати, що сюди попали і втратили свій час і нерви Удачі, без Ерідон Теху).
P.S.: МІГ, на правду не ображаються, нехай люди знають, куди планують йти працювати. Іще одна порада - знайди нормального незалежного аудитора і перевір всі свої обороти (особливу увагу зверни на списання запчастин, дуже-дуже багато цікавого знайдеш).
Янасрав, я бачив як ти вкрав каністру антисептику. Ну і шкодник)