Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Відгук про роботодавця «ГРУППА КОМПАНИЙ ФОРС» Доданий: 04.04.23 17:51

Основна назва: ГРУППА КОМПАНИЙ ФОРС
Інші назви: ТОВ "ГРУППА КОМПАНИЙ ФОРС"
Сфера діяльності: Послуги: Перекладачі, надання апаратури синхронного перекладу
Сайт:
Телефони: +380 44 290 88 33
Адреса: Україна, м. Київ, поблизу метро Шулявська
Рейтинг компанії:
  • Рейтинг 2,60/5,0

Перегляди: 718
Усього відгуків: 13
Опис діяльності:
ГРУППА КОМПАНИЙ "ФОРС" объединяет несколько бизнесов: Агентство переводов «Таск ФОРС» На рынке с 2011 года. Предоставляет полный цикл услуг (перевод с и на иностранные языки, нотариальное заверение, легализация; дизайн и верстка; расшифровка видео/аудио материалов). Входит в 10-ку крупнейших агентств переводов Украины. Более 50-ти языков перевода. Подробнее на www.taskforce.ua Транспортная компания «Драйв ФОРС» На рынке с 2013 года. Предоставляет услуги пассажирских перевозок бизнес класса по Киеву и Украине. Девиз компании — «джентльмены за рулем» — говорит сам за себя. В гараже компании... »
Автор(-ка): Працівник (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: менеджер
Дата початку роботи: г.
Дата звільнення: г.

Позитивні сторони компанії

Із плюсів можу виділити лише один — зарплата була вчасно, іноді навіть трошки раніше. Усе. На цьому хороше закінчується.

Негативні сторони компанії

Друзям не раджу. Це точно.
Пропрацювавши в компанії понад рік, багато чого накопичилось. Зараз я вже давно не з ТаскФорс. Тому це вже більш зважений коментар, ніж те, що хотілось написати спочатку.
1. Велкам ту сексизм. Спочатку жарти про те, що власник збирає собі модельну агенцію, потім фраза власниці на зустрічі з партнером «ми дівчатка, поясніть нам, як користуватись Вашою платформою, на які кнопочки тиснути». І воно ніби жарти, але ще є періодичні вкиди, що ви, дівчата, такі емоційні, треба менше тексту і по справі. Вінцем цього стала історія з наради топів. Через те, що керівник мого відділу була професіоналом і в неї горіло так само, як у мене, вона мені переповідала деякі історії з нарад топів. І так ми отримали підтвердження, що моєму колезі власник збирався піднімати зп, бо він же хлопець, йому потрібніше. Звісно, той співробітник отримав підвищення по посаді, щоб якось виправдати підвищення зп, але працював він з усього відділу найслабше. І це бачили навіть сусідні відділи, це не лише внутрішня кухня.
2. Співпраця з компаніями, які перекладали руські документи. Не жарт, надсилали в переклад виписки з рос банків і дивувались, чому виробничий відділ не хоче брати це в роботу. Право не брати в роботу цю дичину ми вибороли, але сам факт, що його довелось виборювати… Самі розумієте.
3. Ворк-лайф беленс не про Форс. Фігачиш, поки є сили і коли їх вже нема. При цьому, всі топи кажуть, чому ти так завантажений, треба завершувати вчасно. Але об’єм задач росте щодня і потік не закінчується ніколи.
4. КРІ і штрафи. КРІ, який надається під кінець місяця на місяць неможливо виконати. Усі це розуміють, але мало кого це хвилює. Штрафи від ситуації — якщо вам пощастило з вашим топом, штрафи вас оминуть. Але звідки вам знати, чи буде ваш керівник вас захищати? Бо і серед топів є некомпетентні працівники, куди ж без цього.
5. Офіс поруч з військовим об’єктом, де постійно тестують щось у бункері. Коли не було світла, завжди було питання, чому ти не працюєш тоді в офісі, там же є генератор. Дійсно, чому…
6. Обов’язки не мають меж. Власники можуть писати серед ночі з задачами, які не вирішуються за день і взагалі не є твоєю зоною відповідальності. А коли починаються розмови про доплату за те, чим ти займаєшся так багато годин щотижня — ну ви ж розумієте, що ми зараз постараємось, а потім компанія стііільки заробить, попрацюй на перспективу, ти маєш вболівати за нашу справу. Дякую, але система роботи не так влаштована. Наступний проєкт за нормальні гроші може бути не твій або прийти просто не в твій робочий час. Як заробити потім те, що ти недоотримав зараз, хвилює тільки тебе. Рішення вам треба буде придумати самим і длубати ту скалу, поки від вас просто не втомляться, щоб таки ви отримали, за що длубали. Ну, якийсь шматок із того, що ви недозаробили через додаткові вказівки й перспективи від керівників компанії.
7. Низькі відсотки. Відділ продажу отримує відсотки від загального доходу, а відділ виробництва від маржинального. Тобто продажі беруть все, що можуть, за копійки, аби була робота, а потім виробництво отримує сльози від того, що там заробила компанія. Логічно, що і зп потім невтішна ні в кого, крім власників і бізнес-консультантів, які дали багато порад з управління і поставили неможливі плани продажу.
8. Ясно, що з огляду на вищевказане, текучка постійна і безперервна. Продовжують брати компетентних і ні, аби закрити вакансію. Бо ж коли людина і так працює за 5, а потім випадає хтось із відділу, то мрієш, щоб з тебе зняли чужу роботу, вже не важливо, кому її віддати. Тому і про колектив сказати нічого. Старожили переважно круті люди, яким хочеться побажати знайти іншу роботу.

Оцінки компанії

Колектив та корпоративна культура
  • Рейтинг 3/5
Відношення керівництва
  • Рейтинг 1/5
Робоче місце та умови праці
  • Рейтинг 1/5
Соціальний пакет та пільги
  • Рейтинг 2/5
Перспективи роботи в компанії
  • Рейтинг 2/5