Відгук про роботодавця «Медична лабораторія Ескулаб» Добавлен: 11.04.23 17:30

Інші назви: Esculab
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Телефони: 0800503680
Адреса: Україна, м. Львів

Ескулаб медична лабораторія із найбільшою мережею відділень на заході України. На даний момент налічується понад 150 відділень у 75 населених пунктах Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Закарпатської, Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Волинської областей та м.Київ. На сьогоднішній день ми виконуємо більше 820-ти лабораторних досліджень. Щороку лабораторія обслуговує понад 1 мільйон клієнтів та проводить більше 8 мільйонів досліджень.
Автор(-ка): Ольга Рудик (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: медсестра
Дата початку роботи: Лютий 2019 г.
Дата звільнення: Жовтень 2022 г.

Хочу висловити свою вдячність та задоволення від співпраці з цією командою. Професіоналізм та доброзичливість колег створюють комфортну атмосферу для співпраці та розвитку. Всі співробітники допомагають одне одному. Робота в лабораторії "Ескулаб" добре організована, що дозволяє виконувати свої обов'язки без зайвого стресу та проблем. Графік роботи зручний, а розподіл обов'язків чіткий.
Медична лабораторія "Ескулаб" оснащена сучасним обладнанням та технологіями, що дозволяє проводити аналізи та діагностику на високому рівні. Це полегшує роботу та підвищує якість наданих послуг.

не помітила