Відгук про роботодавця «Word Factory» Добавлен: 19.04.23 09:24

Сфера діяльності: Послуги: Преса, видавнича діяльність, Інтернет-видання
Телефони: +38(066) 1173332
Адреса: Україна, м. Хмельницький

копирайтинг, рерайтинг, переводы, интервью
Автор(-ка): Olena Nyzhnyk (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Copywriter
Дата початку роботи: Лютий 2020 г.

Першочергово наголошу на графіку, якого нема ніде. Я працюю копірайтером з 2010, ще з університету. Зазвичай ти або на роботі з 9 до 18, або фрілансиш, і тоді або густо, або пусто. ВФ — то єдине місце, де графік підлаштовується під тебе, а не ти під нього.
Дуже круто, що редактори завжди йдуть на зустріч, якщо ти щось не встигаєш, просто треба попередити вчасно. Якщо ти хворієш, біжиш на батьківські збори, просто хочеш відпочити лишній день — не треба відпрошуватись, просто ставиш в календарі орієнтоване своє завантаження. Реально, це унікальна штука, я такого більше ніде не бачила.
Завдання дуже різноманітні, і ти ніколи не застрягаєш в якійсь темі, і тому не вигораєш — це величезне плюсище.
І ще дуже хочу подякувати за те, що від самого початку війни регулярно приходять листи із темою: "Як ви?" Ставлення керівника до співробітників не просто чуйне, воно навіть якесь батьківське. Про оплату взагалі мовчу — кожного тижня, затримок не було навіть в буремні перші місяці початку повномасштабного.

Якщо думаєте, влаштовуватись сюди чи ні, то майте на увазі, що всі ці плюшки викликають залежність, а таких більш ніде нема, того ви тут надовго.