Відгук про роботодавця «Siri-Pro» Добавлен: 29.04.23 15:31

Основна назва: Siri-Pro
Інші назви: Сірі Про, Сири Про, Siri Pro
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг

Кадрове агенство
Автор(-ка): Анна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Віддалений помічник
Дата початку роботи: Грудень 2022 г.
Дата звільнення: Квітень 2023 г.
Корисність відгуку: 1 - 1 = 0

З деякими клієнтами було приємно працювати.
Також мені повезло з помічницею і була супер м'яка комунікація з директоркою з розвитку.
Компанія дійсно виплачує хоча б 12-14 тис грн, якщо у вас не вийшло набрати більше по бонусній системі.

Перш за все, якщо до цього ви працювали помічником у керівника і були його правою рукою, то тут будьте готові, що деякі клієнти будуть до вас відноситись як до офіціантки.

Друге - в вакансії була вказана ЗП від 15 до 24 тис грн. HR сказала, що зп залежить від кількості клієнтів та чи є англ мова. Я була асистентом з англ, але вийти на 24к у вас не вийде фізично. Тому що для цього потрібно вести разом з помічницею одночасно від 7 клієнтів (кожен з яких претендує приблизно на 3 години вашого часу на день). Тож за три місяці я отримувала не більше 15 тис грн.

Третє - ви ще й не сильно впливаєте на кількість ваших клієнтів. Клієнти можуть піти після тестового періода (5 днів, за які ви нічого не отримуєте) просто тому що у нього поки грошей нема чи тому що ви за цей час зробили все, що він хотів, або тому що він хотів більше живого спілкування (якого в цій компанії немає, бо ви не можете навіть сказати своє ім'я), тож ви сидите і чекаєте поки сейлз знайде вам когось.

Четверте - оформлення можливе виключно на 0,25 ставки на мінімальну ЗП, що потім вам може вилізти боком.

П'яте - мені 3 місяці розповідав керівник компанії, що у нього є бажання мене відвищити, але можливості так і не знайшлось. Я підняла тему з супервайзером, що я вже моніторила ринок і якщо за квітень нічого не зміниться, то я буду йти.
Компанія вирішила попрощатись зі мнею першою і тут полилось гівно.

Я спочатку сприйняла інформацію спокійно. Вони сказали, щоб я не відпрацьовувала 2 тижні, а вони просто дадуть зп за 5 днів, так як мені тепер бути якийсь час без роботи. Я одразу попросила за відпускні дні, а потім дізналась, що за ст. 44 КЗпП, якщо звільнення за ініціативи компанії, то вони зобов'язані виплатити вихідну допомогу у розмірі середньомісячної заробітної плати.
Спочатку вони взагалі відмовились від виплати і вихідної допомоги і відпускних.
Потім вони почали мені розповідати про моє офіційне працевлаштування і що за ним вони виплатять мені 1700 грн.
Тільки після того, як я почала погрожувати, що буду звертатить в Державну службу з питань праці та Податкову службу, ми зійшлись на тому що вони виплатять мені відпускні і зп за 5 днів, що все рівно в рази менше, ніж вони мали б.

Ось тому я вперше залишаю негативний відгук про роботу в компанії, бо це дійсно жах.