Відгук про роботодавця «Ломбард Перший» Добавлен: 09.05.23 09:45

Основна назва: Ломбард Перший
Адреса: Україна, м. Вінниця, -

Прием золота и техники
Автор(-ка): Анастасія Вій (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: ке
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2023 г.
Стартова зарплата: $12000
Фінальна зарплата: $20000

Працювала в компанії вже давно. Поганого сказати не можу, звільняюсь за власним бажанням, через сімейні обставини. Скажу з власного досвіду, прийшла в компанію, коли було велике розширення, було багато багато сумбуру, але навіть не дивлячиь на це мене навчили всьому якісно, хоча і дрвше ніж зазвичай тривало навчання. Керівництво завжди йшло на зустріч, маю дитину інколи треба було, щоб підмінили. По зарплаті все добре, для Вінниці мене влаштовувало. так, в нас треба працювати, прост отак сидіти і отримувати мілйони тобі ніхто так не дасть, треба працювати. залучати клієнтівв, але в цьому немає проблем, бо мережа найбільша. про ПЕРШИЙ знають всі, і клієнтів багато. треба просто якісно обслуговувати. Приколи про штрафи, ну звеняйте. якщо ти до роботи та обов'язків відносишся не серйозно, і тобі по барабану я ти оцінюєш і що приймаєш, то ну самі собі скажіть як то буде. Для прикладу, ви працюєте на касі в АТБ і видаєте решту людям від балди, і у вас мінус в касі, то хто винен ви чи АТБ. Так і у нас, я один раз по неуважності зробила помилку так то моя неуваність була. Тому зарплати в нас нормлаьні, для ледарів то звичайно малі.

якщо довго не можуть знайти заміну, то доводиться багато працювати