Відгук про роботодавця «Сеть магазинов Family (ФОП Ковальчук)» Добавлен: 16.05.23 09:12

Основна назва: Сеть магазинов Family (ФОП Ковальчук)
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль

Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Продавець
Дата співбесіди: Квітень 2023 г.

Нема

Прийшовши на співбесіду я мала чекати поки великі руководітелі вирішать якою стороною їм чашечки ставити, потім ще й про мене забули. Все таки випросивши щоб зі мною поговорили, я відчула за 15 хв співбесіди все відношення до людей в цій фірмі. Говорили на повишених тонах, жодної поваги відразу на ТИ, до того ж на російській мові. Зп взагалі казка, мінімалка від якої ви ще заплатите налоги і вийде на руки близько 5300, на хвилиночку 2023 рік на дворі, як за це прожити. Графік у вакансії пишуть 4/2, а по факту як вийде, може 6/1, може 7/1 сказали що якщо потрібно то ви повинні працювати і по 14 днів підряд, в день коли привозять товар всі повинні вийти його приймати, і якщо це ваш єдиний вихідний їм без різниці, йдете на роботу приймати товар і за цей день ніхто нічого додатково не заплатить, а привозять товар кожного тижня. І неважливо скільки робочих днів ви відпрацюєте хоть всі 30 в місяці, зп буде мінімальною.