Відгук про роботодавця «Центр кар'єри "Юнікс"» Добавлен: 22.05.23 17:01

Основна назва: Центр кар'єри "Юнікс"
Інші назви: Юнікс, Юнікс центр, Unics center
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Телефони: 38 095 794 12 45, +38 093 578 49 25, 38 096 580 25 46, +38 050 063 66 16

"Юнікс" - це не просто Центр кар’єри, це місток між теорією і практикою, між місцевим досвідом і глобальними можливостями. Ми активно працюємо в двох напрямках: програми Work and Travel USA та Робота в Німеччині, що відкривають для студентів незабутній досвід роботи за кордоном. Наша команда понад усе цінує та розуміє значення практичних знань та досвіду для формування професійного майбутнього. Ми знаємо, що освіта та теоретичні навички, які надаються на українському освітньому ринку, не завжди достатні для конкуренції на глобальній арені праці. Тому наша місія - надати молодим людям шанс розширити... »
Автор(-ка): Андрій (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Хотілося б поділитися своїм позитивним досвідом співпраці з Центром кар’єри "Юнікс". Взявши участь в програмі Work and Travel USA, я отримала не тільки можливість попрацювати за кордоном, але й цінний досвід та нові професійні навички.

Перед початком програми мені надали чіткі інструкції та підтримку на кожному етапі. Зокрема, команда "Юнікс" допомогла мені навчитися розуміти податкову систему США, що стало для мене справжнім викликом. Було приємно знати, що їх підтримка не закінчується в момент відправки мене за кордон.

Також хотілось б відзначити дружній та професійний підхід всієї команди. Вони зробили все можливе, щоб я відчувала себе комфортно та впевнено під час всього процесу.

Сподіваюсь, що іншим студентам буде корисно моє враження від співпраці з "Юнікс". Я б з радістю рекомендувала цю компанію тим, хто шукає можливостей для роботи за кордоном та особистого зростання.

немає