Відгук про роботодавця «Ворк Сервис Украина» Добавлен: 24.05.23 00:18

Основна назва: Ворк Сервис Украина
Інші назви: Work-Service Ukraine
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Адреса: Україна, м. Житомир

Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2023 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Gyggghht

ШАХРАЇ!!! Працюють одні діти, по років 20, вміють гарно розповідати казки, беруть кошти за вакансії і блокують людей. Мене обслуговувала менеджер Анна в м. Житомир. Розповіла все про вакансію, але це все опинилось просто їх «лапша» Відправили нас з подругою в Німеччину, інформацію дали тільки місто куди потрібно потрапити і все, відповіли що коли приїдете вас зустрінуть. Коли приїхали нас ніхто не зустрів, на дзвінки не відповідали, добре що ми зустріли ще дві жіночки які теж від цих аферистів приїхали на роботу, таким чином почали всі телефонувати і нас забрали. Привезли в якесь село і сказали платити по 200€ за вакансію, перед цим ми заплатили 300€ цій «недофірмі» типу за вакансію. Люди були просто в шоці, сказали що вже заплатили, але нам відповіли, не хочете платити їдьте додому . На дзвінкі Ярослав Остапенко не відповідав, а якщо брав слухавку то говорив різний брєд. Після того як ми проседіли день на дворі, нам сказали всім їхати додому як хочете. Ми були шоковані, покинуті в чужій країні, без грошей, без роботи. Додому добиралися 2 доби!! Обслуговувала мене менеджер АННА, яка вміє втертись в довіру, коли я почала телефонувати їй вона мене заблокувала!! Не платіть кошти на перед за вакансії. Вона ШАХРАЙКА, є сторінка в тік-тоці люди пишуть, відправляють кошти і вона їх блокує.