Отзыв о работодателе «Центр комплектації фасадів» Добавлен: 25.05.23 16:00

Другие названия: КМД ФАСАД СОЛЮШЕНС
Сфера деятельности: Производство и поставка
Телефоны: 067-676-46-41
Адрес: Украина, г. Харьков, пр. Героїв Харкова, 199

Починаючи з 2006 року ми займаємось розробкою та виробництвом сучасних фасадних систем. Ми вважаємо, що міста України варті мати сучасні та енергоефективні фасади. Фасади, які вироблені в Україні за найкращими світовими стандартами. 2022 рік компанія зустріла командою 130 людей та філіями у 4-х найбільших містах України. Ми є найбільший вітчизняний виробник систем навісних вентильованих фасадів.
Автор: Євгенія Сіренко (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Должность: Адміністратор
Дата начала работы: 2020 г.

Мені дуже подобається все! Умови роботи, відносини в колективі, зарплата та преміальні винагороди! Влаштувалася на роботу за оголошенням на сайті Work.ua. За рік роботи я вже отримала кар'єрне зростання в компанії.
Ви знаєте, компанія росте та розвивається дуже швидко, при цьому, на ринку вона стабільно завойовує авторитет, вже понад 15 років. Величезна кількість красивих будівель по всій території України прикрашена нашими фасадами. І це радує! Тут можна розвиватися, рости та вчитися новому. Тут дуже цінують працівників. Тут велике значення приділяють місії компанії та командному духу! Ті співробітники, які вкладаються не лише, згідно з посадовою інструкцією, а вкладають душу, цінують компанію та працюють у команді на результат — дуже цінуються та отримують взаємну віддачу від керівництва!

Немає