Відгук про роботодавця «AmoreShop» Добавлен: 26.05.23 15:00

Основна назва: AmoreShop
Інші назви: АмореШоп
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія
Адреса: Україна, м. Київ, Красилівська 7

Интернет-магазин профкосметики и оборудования для ногтей и волос
Автор(-ка): Світлана (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Працювала у цій компанії більше року, спочатку все влаштовувало. Непогане розташування бц та комфортний офіс.

На співбесіді багато про що не сказали, чим треба буде займатися. Пройшло декілька місяців і почали вспливати підводні камені. Дуже люблять закидати роботою, а потім дивуватися, что це ти не встигаєш...хоча не раз залишалася і перепрацьовувала. Економлять на кількості співробітників, політика компанії така: нехай 2 людини загібаються від роботи, але більше людей ми наймати не хочемо, бо то дорого.
Так звані колеги дуже люблять пліткувати за спиною та обсирати, починаючи від керівника відділу і закінчуючи директоркою ОЛЬГОЮ, яка спочатку тобі в обличчя посміхається, а потім криє х*ями за маленьку помилку. Така поведінка неприпустима. Ця компанія просто пронизана нещірістью та грубістю. Піти у відпустку той ще квест, а керівник на твоє прохання ще подивиться на тебе з кислим ї*алом.
Все, що гарно відображено на їх сторінці hr amoreshop то показуха, типу як у нас класно, не обманюйтесь! На ці сортувальні станції просто заганяють співробітників насильно, а не за власним бажанням, от така умова праці.
Були знайомі дівчата, які працювали на складах, розповідали, що умови жахливі..там тебе за людину не рахують, можуть обматерити прямо в очі зарплати не відповідають кількості роботи..
Люди, завжди читайте коменти перед тим, як йти у компанію, не робіть моїх помилок. А компанію Amoreshop і їх товари і послуги обходьте стороною..