Відгук про роботодавця «Велиста» Добавлен: 27.05.23 09:48

Інші назви: Velista
Телефони: Тел.: (044) 464 4992 Моб.: (096) 104 44 44
Адреса: Україна, м. Житомир, Київське шосе 34

Салон рамок
Автор(-ка): Аліна Гребенко (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Менеджер
Дата початку роботи: Квітень 2023 г.
Дата звільнення: Травень 2023 г.
Корисність відгуку: 1 - 1 = 0

Немає

Запросили мене на стажування після співбесіди. На співбесіді мені особливо нічого не розповіли. Прийшла на вакансію менеджера, і дякую що друга дівчинка яка там працювала мені у всьому допомагала і вчила. І спочатку все було чудово, поки я не почала впізнавати підводні камені цієї організації. Обіцяли ЗП у перший місяць 8 тисяч, а з другого місяця офіційне працевлаштування і на 2 тисячі більше. Як виявилося, платити більше ніхто не збирався і офіційно працевлаштовувати теж. Поговоривши зі співробітниками дізнаюся що зп вони не люблять платити і платять набагато менше ніж писали в оголошенні, що доведеться працювати і знати особливості роботи кожної окремої професії всередині фабрики. Як говорить керівництво «всі мають бути взаємозамінні» – але платити більше ми вам не будемо …
Співробітників тут вважають просто за витратний матеріал, які мають працювати як коні, та отримувати копійки.
Начальниця менеджерів, на перший погляд, приємна жінка, але це все лицемірство і брехня. Не дивуйтеся якщо за вашою спиною вона буде обливати вас брудом разом із керівництвом.