Відгук про роботодавця «Сеть магазинов Аврора» Добавлен: 29.05.23 13:17

Основна назва: Сеть магазинов Аврора
Інші назви: Сегодня Аврора, Супер Аврора
Адреса: Україна, м. Дніпро

Продажа товаров для дома
Автор(-ка): продавець Дніпро (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: продавець
Дата початку роботи: Липень 2022 г.
Дата звільнення: Травень 2023 г.

офіційне оформлення,ЗП вчасно.

При прийомі на роботу Вам будуть розповідати багато казок про графік ,відпрацьовані години за касою і в залі.І головне про дружній колектив.
Графік буде такий ,як пощастить,5/2.4/1.З цих 5 робочих днів дай Бог щоб оплатили 4 і врахували всі години,розрахункових листків про заробітну плату ви не побачите,так як і посадової інструкції та договору ці документи,другі екземпляри, повинні бути у працівника на руках.Тому пахать будете за охорону ,своіх колег,прибиральницю.Добре якщо адмін буде не алкашка.Я робила на тт де колектива як такого просто не було,суцільні срачи ,верещання ,таке враження,що попала в псих .лікарню.
На касі можна сісти о 8 та пробути там майже цілу зміну,одночасно працюючи в залі.Тільки покупці відійшли ,затрималася що замінити касову стрічку тобі вже верещить чгосидим.А те що при прийомі було озвучено 2 год на касі ,2 в залі І касу кидати не можна то це забулося.
Дуже дивна та хитра контора з малими зарплатами,нерозумними адмінами(може не всі ,але я попала на таких),зі зверхнім та зневажливим відношення до людей які працюють та заробляють компаніїї гроші.Така зневага і до покупців.Бо більшість товару дуже низької якості.І взагалі хто дозволив цій мережі торгувати харчовими продуктами?