Відгук про роботодавця « Advert Hub» Добавлен: 31.05.23 21:42

Основна назва: Advert Hub
Телефони: @Natali12108
Адреса: Україна, м. Київ, Київр-н. Голосіївськийметро Голосіївська

Оператор колл-центра - віддалено.
Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: оператор кол-центру (віддалено)
Дата співбесіди: Травень 2023 г.

Не знаю.

HR - Наталія Каркова (@Natali12108).
Менеджер Марія дуже десь спішить і бігом-бігом розповідає. В груповому чаті ще був якийсь гризун на аватарці москальськомовний. Частина комунікації москальською. Дали логін і пароль до програми microsip. Це безкоштовна програма з відкритим вихідним кодом. Вони стверджують, що ніби вони на неї десь купили ліцензію. Через мікросіп вдалося вже налаштувати дзвінок, дзвінок на свій мобільний уже пройшов, але Марія сказала, що ця програма не катить, видаляйте її, мовляв, ось інша і скинула якусь exe-шку з іншою назвою (UniTalk1234.exe). Замість 1234 був номер, що використовується як логін. Стверджувала, що, ніби, якщо через мікросіп підключитися, то дзвінок ніби не зарахується, бо сервер не буде знати, що це саме я дзвоню. А логін і пароль ви перед тим для краси скидали чи як? Добре, пишу "дайте посилання на офіційний сайт, я скачаю і встановлю". У відповідь "ні, ви або працюєте, або ні, у нас тут 90 людей працює і у всіх все добре і навіщо мені вас взламувати через віруси?". Залізні аргументи. От жоден аферист таке в житті не напише. Зазвичай ліцензійна платна програма має якийсь функціонал, котрий за гроші розробляли і зачасту ці програми і більше місця займають. А та екзешка, що скинули через телеграм займала 127 кілобайт. При тому що безкоштовна мікросіп займає 20 мегабайт. Добре, давайте глянемо через virustotal - знайшло 12 вірусів (трояни, черв'яки). На прохання прокоментувати скріншот з віруснею Марія відповіла "я не зобов'язана вам нічого коментувати, ви працюєте чи нє?". В груповий чат, щоб інші люди могли теж уникнути стрьомних аферистів скинули скріншоти. У відповідь на це Марія почала втирати, ніби через мікросіп неможливо на комп залити вірусню (яка різниця? програма є програма і пофіг чи мікросіп чи що ще). І також моментально видалила свою фотку з акаунту в телеграмі, видалила всю особисту переписку, а гризун в груповому чаті почав сваритися, що ніби це все дурня і взагалі "йдіть звідси і не заважайте людям працювати".

Підсумок:
- "купили" безкоштовну програму
- платна програма чудом займала в 80 разів менше місця, ніж платна
- вірустотал їхню програму розмалював червоним
- багато кацапської мови
- якщо їм нічого ховати, то навіщо аватарку бігом ховати, коли отримали повідомлення з викриттям обману?