Відгук про роботодавця «інспе» Добавлен: 09.06.23 09:33

Інші назви: инспе, inspe
Сфера діяльності: Торгівля: Ліки, гігієна, захист, медичне обладнання
Телефони: (032) 2403705
Адреса: Україна, м. Львів

Продукція: Стоматологічне обладнання / Стоматологічні матеріали / Стоматологічний інструментарій / Медичне обладнання / Медичні товари Послуги: Консультаційні / Навчання / Сервісне обслуговування обладнання
Автор(-ка): Наталія Войтович (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Менеджер з навчання персоналу
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Добрий дня! Працюю в компанії 5 рік. Скажу так: за останні три роки(важкі роки в країні і світі) компанія Інспе настільки змінилася, оновилася, розвинулася і постійно інвестує у розвиток стоматологічної сфери, наскільки мабуть, це можливо. З поверненням CEO компанія радикально змінюється. Власник компанії - це потужний генератор змін та розвитку на ринку стоматології. Інспе компанія, яка має свою культуру, свої цінності і свої бачення у веденні чесного і прозорого бізнесу. І не тільки бізнесу, а я прозорості та відкритості в середині компанії, в стосунках між працівниками. І нам(працівникам) є чим пишатися, працюючи в такій атмосфері. Окрім того, компанія дає можливість професійно зростати та змінювати посаду, набувати нових навичок. Мій власний професійний шлях в Інспе розпочинався з посади клієнт-менеджера, далі керівника відділу і, пройшовши навчання, продовжується у відділі HR-це навчання, адаптація нових працівників.

немає