Відгук про роботодавця «Продюсерский центр ShowMax» Добавлен: 14.06.23 17:13

Основна назва: Продюсерский центр ShowMax
Інші назви: Show Max , ранее " Звездный коктейль "
Сфера діяльності: Послуги: Телебачення, радіо
Телефони: 044-23-544-96 , 095-44-036-88 , 097-30-60-949 , 093-01-90-193 , 066 394 79 17 , 097 08 238 07

Продюсерский центр ,Актерское агентство , Кастинг агентство Кристина Миклуха ) Адрес: ул. О.Гончара 24 Б Сайт: http://showmax.com.ua ранее: www.s-cocktail.com Email: [email protected], [email protected] , [email protected] ранее Email: [email protected] Регион: Киев
Автор(-ка): Олена Федорова (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2022 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Чому важливо наповнювати себе різними знаннями та навичками?

Тому що коли ти вивчаєш різне, несподіване, незвичне, ти фізично виходиш зі звичного устрою життя і будуєш нові нейронні зв'язки!

Ось наприклад. У 2021 році я закінчила Медіа Школу, факультет Актор Кіно та Телебачення. Мене там навчили одному цікавому моменту - коли ти на зйомках, ти дієш в Запропонованих Обставиних. Коли ти в кадрі, є лише твоя роль і ті вступні данні, які дав режисер. Якщо ти граєш котика – ти котик. Ти не мама, не друг, не дочка. Не шанована людина. Ти котик. Ти нявкаєш і чистиш уявний хвостик. Коли чуєш «стоп! Знято!»., ти в мить Ока повертаєш усі свої ролі життя. Це найцікавіший досвід виходу із звичного кола Буття!

Так ось, через півроку після закінчення навчання почалась війна, я потрапила в чужу країну, в той момент всі мої видимі і зовнішні опори зруйнувались - мій дім, друзі, бізнес, почуття безпеки. Але ось що цікаво, кожен день, поки я не повернула свою наснагу, не встала знову на ноги і не побудувала життя в новому місці, я казала собі: «Це просто нові запропоновані обставини. Потрібно зараз трохи пограти у них».

Саме ця навичка допомогла мені не збожеволіти в той момент! Начебто випадково набута, Але така цінна!

Не шкодуйте часу, сил і коштів на інвестиції в себе і свій різнобічний розвиток! Вчіть те, що не логічно, але по серцю. Швидше за все ці знання і стануть вам найвірнішими помічниками у особливий та важливий момент!

Все сподобалось