Відгук про роботодавця «SmartShop» Добавлен: 16.06.23 09:03

Інші назви: Талан Вячеслав Викторович
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Телефони: 0982164787, 0638887892, 0930063492, 0672090295, 0635303554
Адреса: Україна, м. Хмельницький, смт. Стара Синява, вул. Грушевського

Cеть магазинов мобильной связи в переходах. Контакт: Константин Владимирович (хам еще тот)
Автор(-ка): Віктор (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Продавець
Дата співбесіди: Березень 2023 г.

Відсутні

Компанія жахлива, не рекомендую взагалі. У лютому місяці побачив, що у нашому селищі будується невеликий магазинчик, оскільки був на той час без роботи почав шукати чи є вакансії та знайшов. Це будувався магазин Отак від Смартшоп. В оголошенні на сайтв Робота. юа було багато інформації про цю вакансію, гарна зарплата і нормальний графік роботи. Зацікавився, подзвонив до Анни, призначили дату та години співбесіди по відеозв'язку у Вайбері. Коли настав той час просидів годину, ніхто не дзвонив хоча та людина Олеся була в онлайні. Написав, що трапилось, чому не відповідає на повідомлення і вже мої дзвінки-у відповідь тиша та ігнор, подзвонив знову до Анни-сказала, що вона не відповідає за обов'язки Олесі і порекомендувала чекати дзвінка.... Пройшло ще пів години і тут подзвонила Олеся. На задньому фоні було видно, що вона сидить у якомусь складі по позаду були стелажі з товаром, ящики, заважав чути її постійний шум скотчу та звуки пакування, якихось коробок. Поспілкувались 15-20 хвилин на дивні теми, типу "яке моє хоббі" та "чим я займаюсь у вільний час" і т. д. Сказала, що я їм підходжу і мені потрібно чекати телефонного дзвінка коли магазин добудується, а це орієнтовно через 2 тижні. Магазин будувався від того часу півтора місяці, потім відкрився і жодного дзвінка і саме дивне, що сьогодні вже 15 червня, а вони досі шукають працівників, не взяли від часу відкриття жодної людини на роботу. Торгує зараз в магазині їхній не місцевий міжрегіональний якийсь пацанчик вірменської національності, який кожного дня поширює в місцевих групах фейсбуку оголошення про пошук продавців і люди, які проходять співбесіди теж залишаються в очікуванні відповіді як і я місяцями. Не рекомендую цю шарашкину брехливу контору, яка шукає працівників, які її просто не потрібні.