Отзыв о работодателе «Linkos group» Добавлен: 05.07.23 11:38

Основное название: Linkos group
Адрес: Украина, г. Киев

IT- консалтинг, программное обеспечение.
Автор: Борець за справедливість (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: бізнес аналітик МСФЗ
Дата начала работы: Июнь 2023 г.
Дата увольнения: Июль 2023 г.
Стартовая зарплата: $20000

Сучасний офіс не далеко від метро. Вчасно виплачують зп

Хочу поділитися враженнями, бо ще не знайшла пігулки, для полегшення болю від роботи в Лінкос Груп.
За 23роки свого досвіду, працюючи бухгалтером, менеджером, заступником директора, директором відділення банку, головним бухгалтером, вперше виникла ситуація після якої ще довгий час не можу прийти в себе.
Завчасно хочу застерегти, тримайтеся подалі від Світлани Конопляни. Це вовк у овечій шкурі. Це саме те, до чого можна застосувати: у тихому болоті чорти водяться.

Прийшла у Лінкос груп на посаду бізнес аналітика напрям МСФЗ. Працювала 2тижні. Чому, бо Світлана Коноплян захотіла мене звільнити. Не чекаючи 1міс випробувального терміну, розправилася швидко. Яка причина? Сказала, мало запитань до неї.
У мене є докази своєї роботи, з запитаннями та вирішенням задач які мені ставила Світлана. Встигла зробити скріншот переписки поки мене ще не видалили. Показала Руслані, директору відділу. Але то вже було після мого звільнення.

На мою думку, потрібен бізнес аналітик вищому керівництву. Шкода, що вони не можуть побачити підхід та як ставляться до новачків. Не дають влитися в їхню зграю. Ти стукаєш, а ніхто не відкриває. 6міс не можуть знайти людину, але й не дивно, поки буде очолювати напрям звітність МСФЗ Коноплян, їм не вдасться задовольнити її потребу.

Напевно питання грошах. Чому, тому що на мою думку для Світлани не потрібна допомога, з її слів за понаднормовану роботу доплачують. А ще, людину дратує коли кажеш, немає нічого складного в роботі, головне розібратися. У неї все складно. Я гадаю складно вчити мови, бо пройшла через це, маючи рівень В2 з англійської.
Отже, компанія має багато переваг, але існує проблема саме у людей, в який відділ попадеш.
Мені не пощастило.
Бажаю успіхів всім небайдужим!