Відгук про роботодавця «Сеть магазинов Аврора» Добавлен: 08.08.23 20:08

Основна назва: Сеть магазинов Аврора
Інші назви: Сегодня Аврора, Супер Аврора
Адреса: Україна, м. Луцьк

Продажа товаров для дома
Автор(-ка): Таня Біла (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Продавець-консультант
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Для тих мазахістів підійде
Велика мережа, тому можна вибрати місце роботи близько додому
Немає штрафів

Нагло пиз**ть про рівень зарплати, на співбесіді одне, а на ділі на 3-4 тис. менше))
Колектив завжди відгукувався і допомагав якщо щось не так,але тільки тоді коли тільки влаштувалась, але при звільненні обісрали з ніг до голови, страєшся працюєш, навіть на обід використовуєш 10 хв замість 30 які мають бути, аби більше встигнути, а тебе всерівно виїб*ть в всі отвори)) графік гів*о особливо, працювати 13 годин в день 3/2 пизде*ь весело)) робиш шось одне тобі зразу накидують ще тисячу завдань, а якщо не встигнеш виконати до закінчення робочого дня, то потім за це вислухаєш що аж погано стане, скажеш що не втигаєш і від адміна почуєш « мене керівництво ї*е а я буду вас їба*и»👍 взагалі робота складається з того шо ти цілий день на ногах і бігаєш з каси до своєї категорії шось виставити, тільки встанеш викладати товар і вже біжиш на касу обслуговувати людей, не адмін не зам адміна не чує прохання розприділи між продавцями час сидіння на касі і тому через це завжди сварки, є стандарти компанії які повністю не підлаштовані під магазини, магазини є різні за площею, а стандарти однакові для всіх, і ти маєш сам думати як же мені вмістити те шо обов‘язково треба) так само і планограми, приходять з одним переліком товарів яких в апріорі немає на магазині, а ти вже сам думай шо туди викласти, а їм завжди буде « пусто на полицях, добавте товару» добавиш товару « забагато товару, заберіть» і так завжди, при звільненні наїба*и на зп, на 3,5 тис. менше виплатили,

За 8 тисяч пахати як кінь ну його, прибиральниця зараз має 11 тисяч зарплати, і графік нормований)
Не компанія, а рабство