Відгук про роботодавця «ООО Монпасье» Добавлен: 21.08.23 09:43

Основна назва: ООО Монпасье
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Адреса: Україна, м. Житомир

Сеть магазинов для рукоделия
Автор(-ка): Христина (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2023 г.

Чисто. Охайно. Гарний колектив.

На першій зустрічі сказали що стажування оплачується, що стажування декілька днів. Потрібна чорний одяг, я сказала що в мене його немає і чи можна просто пізніше придбати, сказали добре до першої зп зачекає.
Простежувалась чотири дня по пʼять годин.
Мені запропонували вийти на повну зміну але тільки в чорному, бо інакше штраф (Грошові штрафи як покарання за порушення трудової дисципліни не передбачені КЗпП, тому застосування штрафів до працівників є незаконним). Вже цікаво. Я сказала ще раз що чорного нема, можу піти купити але якщо я буду знати що мене візьмуть працювати(не всі люди мають все чорне в гардеробі, я ще й ВПО тому купляти те що я не буду носити мені не потрібно). І людина просто на чутки пропала не відповідач на питання. Через день я написала сама щоб уточнити що там з роботою і як мені бути, або якщо вже все то як сплатять моє стажування. На що мені відповіли вже інакше.
Що стажування сплачують якщо беруть на роботу. Що стажування місяц і тільки в чорному. І якщо мені не підходить то я можу більше не приходити.

Огидно за таке ставлення до людей.
В перший день казати одне а потім вже зовсім інше і по суті ставити перед фактом.