Відгук про роботодавця «Качай Грошi» Добавлен: 31.08.23 16:31

Основна назва: Качай Грошi
Інші назви: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ"
Телефони: (044) 337 67 27
Адреса: Україна, м. Київ,

Онлайн кредиты - это новый удобный сервис, позволяющий очень просто получить кредит на карту Visa и MasterCard украинских банков в любом месте и в любое время, всего за несколько минут. Мы работаем круглосуточно, без праздников и выходных, онлайн 24/7, поэтому Вы всегда можете рассчитывать на нас, если Вам срочно необходимы деньги!
Автор(-ка): Antony (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Фахівець відділу по роботі з простроченою заборгованістю
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.

Стабільні виплати, чудовий колектив, одна з найкращих компаній які працюють після 24.02, можна працювати віддалено та не турбуватись що можеш запізнитись через якусь пробку.
Найбільший плюс що я можу відмітити для тих хто тільки починає працювати ви зможете влаштуватись в цю компанію без проблем, без досвіду роботи, головне бажання навчатись та заробляти кошти, по своєму досвіду скажу що мало компаній беруть людей без досвіду

Якщо брати всі компанії де я працював тут одна з найгірших CRM, мало що в ній можна зробити, дуже багато часу потрібно витратити для добавлення контакту, якшо ви вже працювали фахівцем відділу заборгованості, буде дещо складно швидко почати з неї працювати, але для тих хто не працював можливо буде +