Відгук про роботодавця «Чернігівська Медіа Група» Добавлен: 18.09.23 15:33

Основна назва: Чернігівська Медіа Група
Інші назви: ЧМГ, CMG
Сфера діяльності: Послуги: Преса, видавнича діяльність, Інтернет-видання
Медіа-холдинг
Автор(-ка): Претендент на вакансію (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2023 г.

Склалося враження, що це серйозна компанія. Принаймні, судячи з того, чим займається холдинг, наскільки змістовним було тестове завдання і як чітко були вказані терміни до його виконання.

Тестове дали - перевірити забули. Протягом трьох чи чотирьох тижнів після здачі роботи я разів п'ять питала представника компанії, з котрим була на онлайн-зв'язку, що з моєю роботою? У відповідь - то людина, що має перевірити зайнята, то забула спитати - сьогодні дізнаюся (і тиша).
Останній раз мені просто сказали - Вашу роботу прочитали, відбір припинено. Що це значить - хто його знає? Чи взяли когось, чи просто зняли вакансію. Нащо терміни для виконання тестового були? Навіщо завдання робити таким складним, а потім морозитися з відповіддю?
Умови роботи одразу не вказують. На питання щодо них сказали, що це хтось інший вирішує.
Коротше, тричі думайте, чи треба вам робити тестові завдання для компанії, яка аж настільки не поважає претендентів та їх особистий час.