Відгук про роботодавця «Mediahead» Добавлен: 18.09.23 16:37

Основна назва: Mediahead
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика

Digital и медиа-реклама
Автор(-ка): Претендент (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2023 г.

Дуже привітна та відповідальна HR-фахівчиня, швидкий фідбек по тестовому

Нечітко прописані умови тестового завдання, через що частину роботи просто не зараховують.
Отримала завдання. Його виконання - обов*язкова вимога для переходу на наступний етап спілкування.
В умовах тестового вказано: не потребує заглиблення виконавцем. Запам*ятовуємо цей момент.
Виконала, перевірили. Сказали вичитати. Вичитала. Прискіпалися до єдиної механічної помилки, яка ну "дуууже важлива" на етапі відбору креативного копірайтера. Бо людина з вищою освітою (я), звісно ж, не знає, що іменник з прийменником пишуться окремо. А у ліда, який перевіряє завдання, не виходить зрозуміти, що це просто "замилення ока" у автора через великі обсяги текстів.
З чотирьох пунктів зарахували тільки один. По одному взагалі нічого не сказали.
Ще два завдання, виявилося, мали відповідати вимогам, які не були прописані в тестовому, але я чомусь повинна була про них знати і їх дотримуватися. Мала робити візуальну частину до одного із пунктів, бо більшість претендентів зробили, хоча: а) про це в завданні не було сказано ані слова; б) я взагалі претендую на посаду копірайтера, а не дизайнера.
І, увага, щодо вивчення ToV одного з брендів (про це в тестовому не згадали) - агенція розраховувала, що претендент буде проводити рісерч (памятаємо про те, що "виконання завдання не потребує заглиблення").
Висновок. Добре, що я обмежилася лише текстом і підбором фото зі стоку, не прописувала те, чого не мала, і не робила дизайн сторіс.
Будете мати справу з даною агенцією - перепитуйте ретельно щодо вимог кожного пункту тестового завдання, аби не гаяти час так, як я.
Я сподіваюся, там обрали сильного претендента і він там виживе (судячи з відгуків, написаних до мене)