Отзыв о работодателе «ПП ТПК Арсен» Добавлен: 19.09.23 13:01

Основное название: ПП ТПК Арсен
Другие названия: Аріс, Аріс-Агро, Колос-Агро
Телефоны: (0362)62-20-10,
Адрес: Украина, г. Ровно

Компанія займається виробництвом деяких запчастин та пінопласту. Торгівля запчастинами до с/г техніки, будматеріалами, меблями і т.д.
Автор: Allessia (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Вакансия: операціонист-діловод
Дата собеседования: Сентябрь 2023 г.

жоднихб бо до співбесіди навіть не дійшло. Отримала від сайту, де розмістила своє резюме листа, що фірма Арсен ТПК ПП пропонує мені дві вакансії, але на сайті заблоковані мої особисті дані, так що мене просять відгукнутися на вакансію, щоб фірма могла зі мною сконтактуватися. Я так і зробила. Але не тому, що мене зацікавила саме ця фірма(бо ще не мала жодного уявлення про напрямок їх діяльності), але тому, що їх можливо зацікавив мій досвід роботи та можливіть використання його в тій компанії.

У відповідь на моє резюме вранці наступного дня до мене передзвонила якась пані, яка почала мене "сповідати", а коли я сказала, що я вже не маю бажання в такому тоні далі розмовляти, то дослівно почула в свою адресу:
"Я так і знала, ніхера ти не хочеш працювати!"
Не знаю, хто саме до мене телефонував, але враження про фірму склалося найгірше. Тому нікому її не рекомендую!