Відгук про роботодавця «girliandy (Гончар Деко)» Добавлен: 27.09.23 11:24

Основна назва: girliandy (Гончар Деко)
Інші назви: Продажа гирлянд и латексных орхидей Инстаграм
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Адреса: Україна, м. Вінниця

Продажа гирлянд через Инстаграм страницу girliandy так же есть отдельная по продаже латексных орхидей
Автор(-ка): Марина (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: direct менеджер у магазин гірлянд GoncharDeco
Дата співбесіди: Вересень 2023 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

позитивних вражень не лишилось, адже співбесіда виглядала як «ігра аднаво актьора Андрія» а тобто власника цього шоу

1. вам не надаються ніякі умови, маю на увазі офісне приміщення, ноутбук, телефон для переписки і навушники, але обовʼязково ці три пункти, не менше мабуть бути у вас
2. фон має бути білий - це для спілкувань з керівником кантори і біла рубашка, це все задля того, щоб ви не відповілікали його, адже мабуть квіточки на стінах будуть цікавішими за ваші розповіді про 6 днів, які ви маєте відробити на тижні.
3 щодня о 10.20 ти як офісний раб маєш бути присутній на шоу під назвою цирк, але без яскравих вкраплень, а тобто на білому фоні.
тут він вам буде показувати, які щасливі люди працюють у них і заробляють по 20.000 грн.
але також обовʼязково

4. з фейків ознайомилась як вони продають, на співбесіді керівнику не сподобалось слово впарювати, але вони реально впарюють

5. для керівника ти маєш бути покладістою, така фраза звучала на співбесіді, а ще «не ми вам платимо, а клієнти»