Відгук про роботодавця «ТОВ "Вигідна покупка"» Добавлен: 29.09.23 09:47

Основна назва: ТОВ "Вигідна покупка"
Інші назви: Аврора 794
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Адреса: Україна, м. Житомир, М.Олевськ, 794 магазин

Посада: Продавец-консультант
Дата початку роботи: Липень 2022 г.
Дата звільнення: Вересень 2022 г.

Жодних...

Не «Аврора», а справжня «шарашкина контора»… Беруть людей без стажування, посадових інструкцій ніхто не дотримується, з першого дня мусиш » ***рити як навіжена», поки «калєги» включивши «царьків» тиняються по залу без діла. Не чекайте, що там до вас буде хоч якась повага зі сторони колег, про дружні відносини в колективі взагалі забудьте! Не очікувала, що в 21 столітті до людей може бути таке скотське відношення. Не рекомендую цю контору до співпраці навіть ворогу. Адмін сама що не на є натуральна хамка і її завжди позаду бігаюча «вірна шавка», яка весь час їй лиже дупу і вмикає час від часу велику директорку. Охорони в магазині немає — «выноси, шо хАчу», але є ці навіжені, яким до каси і обслуговування клієнтів нема ні якого діла, а от сидіти день в камері і мити кості відвідувачам, то вони великі аси. Не дивно, взагалі, що такий витік кадрів в цій мережі, бо нормальна людина при такому відношенні не зможе там довго працювати. І ще: по адміну давно плаче прокуратура, так як поводитися з документами персоналу вона взагалі не вміє, чого там тільки не було (і переписування заяв за вже звільнених працівників, і друкування цінників на заповнених працівниками анкетах, де на хвилиночку ви вказуєте особисті дані, і викидання заяв вже звільнених працівників, загалом на голову не налазять всі ці дії, а точніше правопорушення). Херят людей з перших тижнів праці, не дивлячись на те, чи ти нова в колективі і багато чого можеш елементарно не знати і робити помилки, враження таке, ніби вони ніколи новенькими не були. Взагалі поведінку цих «чмонь» зрозуміти не могла на протязі робочого терміну: на касі сиділа весь час, з’являлася хвилина бігла розгрібала ящики з товаром і все одно їм все було не так. Спочатку верещать, що товар зі складу на вітрини не виставляємо, а коли хочеш піти виставити — контролюють кожен твій крок і верещать, щоб не чіпала. Маразм повний загалом! Тож ні в якому разі не рекомендую до співпраці цю контору.