Відгук про роботодавця «RIA.com» Добавлен: 29.09.23 16:44

Основна назва: RIA.com
Інші назви: Риа, RIA
Адреса: Україна, м. Вінниця

RIA.com — це українська продуктова IT-компанія. Ми створюємо та розвиваємо маркетплейси довіри: AUTO.RIA, DIM.RIA, AGRO.RIA та RIA.com. Ми будуємо майданчики, де покупці й продавці знаходять одне одного та укладають взаємовигідні угоди. А більше як 400 професіоналів своєї справи створюють для цього безпечні умови й перевіряють, аби все було по правді. Взаємодія як всередині команди, так і з нашими клієнтами й користувачами базується на цінностях, в які ми віримо. Це довіра, розвиток і командність. Саме тому ми так ретельно перевіряємо кожну деталь, постійно вдосконалюємо продукти та... »
Автор(-ка): КМка (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2023 г.
Дата звільнення: 2023 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Є генератор та старлінк

Якщо Ви хочете, пограти в емоційні гойдалки Вам сюди. Спочатку у вас буде ваув ефект від колективу… але з часом ви зрозумієте, що більшість Ваших колег це лицемірні люди , які посміхаються вам в обличчя, а за спиною вам промивають кістки.
Про роботу: Майже всі клієнти будуть Вас проклинати, бажати проблем зі здоровʼям та ненавидіти саме вас. А ви, нічого не зможете з цим зробити. Чому ? Тому якщо ви захочете покращити роботу ресурсу, чи провести якісь вебінари для співробітників, вам скажуть коштів немає. Хоча ні, вони є на побухати. Тобто керівник відділу замість того щоб покращити роботу пропонує вам спитися.

Якщо ваша мрія спробувати різні види алкоголю та зламати своє життя, то вам саме сюди. Робота для терплячих)))